Ana metne git

Türkiye

Önemli Mali Veriler

(Milyon yen)
Mali Yıl20152016201720182019
Net Satışlar793.054767.710856.262806.495741.018
Operasyonel Gelir102.39792.589125.72292.77769.733
Vergi öncesi gelirler101.99691.791126.16891.91069.013
Net Gelir81.98963.69087.46366.61647.224
Toplam Varlıklar825.905879.899937.796913.418921.900
Sermaye Yatırımı60.42036.53847.19364.35358.930
AR-GE Harcaması32.12030.36631.24331.99033.765

İrtibat için

Çalışma saatleri (Türkiye saati ile)
8:00-17:30(Cumartesi, Pazar ve Tatil Günleri Hariç)

Related Information

Üst Sayfaya Dön